Obsah

Přihlášení na konferenci

Odběr zpravodaje

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

www.tepny-domu.eu

Důležitost konference potvrzují udělené záštity

Konference bude probíhat pod záštitou předsedy vlády ČR a Rady pro udržitelný rozvoj Bohuslava Sobotky.

logo_urad_vlady

 

SFRB

Účelem SFRB a jeho veřejným posláním je podporovat rozvoj bydlení v České republice v souladu s Koncepcí bytové politiky do roku 2020, schválenou vládou České republiky, a podporovat též udržitelný rozvoj obcí, měst a regionů v souladu s veřejným zájmem. Koncepce bytové politiky státu je založena na předpokladu bydlení jako sdílené odpovědnosti jednotlivce s nezastupitelnou rolí státu.

Logo_MVCRMINISTERSTVO VNITRA ČR

V rámci konference se budeme věnovat tématu bezpečnosti, které patří mezi témata minimálně ožehavá. V návaznosti na naši dlouhodobou konzultační spolupráci s panem JUDr. Tomášem Koníčkem z Odboru bezpečnostní politiky a prevence kriminality MV ČR v rámci projektu „Bezpečná lokalita“ znamená záštita MV ČR výraznou podporou aktivit vedoucích ke zvýšení bezpečnosti našich domů na všech úrovních.

MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR

Ministerstvo průmyslu a obchodu podporuje obecně jakékoli investiční záměry, které pomohou rozproudit a oživit ekonomiku. Bytový fond v ČR představuje pro ekonomiku velký trh, který má potenciál a nabízí prostor pro realizaci mnoha zakázek ať už na výrobu stavebních či výrobních materiálů, či samotné provedení a instalaci.

LOGO_CZJIHOMORAVSKÝ KRAJ

Zájem podpořit konferenci projevil také Jihomoravský kraj, který sám spravuje velké množství budov. A tak je pochopitelné, že se nejenom zajímá, ale také podporuje vzdělávací akce, které přímo napomáhají v obnově a modernizaci bytového fondu.